Autodoc.sk — Horúca linka a zákaznícky servis náhradných dielov
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

1.000.000 autodielov - nájdite si vhodný náhradný diel pre vaše auto Príklad

0 Produkty
#
0,00 €

Pirelli: Krása a inteligencia

Prihlásiť sa k odberu
PRIHLÁSIŤ SA K ODBERU NOVINIEK

Pre získanie najnovších noviniek a tipov prosím zadajte vašu emailovú adresu:

Pneumatiky tejto talianskej značky sú už dlhú dobu stelesnením najnovších technológií a úžasného dizajnu. V roku 2017 si návštevníci ženevského autosalónu mohli vychutnať hneď 2 novinky.

Inovačné pneumatiky s farebnými bočnými stenami

Pirelli farebne označuje svoje pneumatiky od roku 2011: oranžové, modré, červené, žlté, strieborné a biele písmo a prúžky sa používajú na zvýraznenie druhu pneumatiky a gumovej zmesi. Pôvodne sa takéto pneumatiky inštalovali na monoposty Formule 1. Dnes sa tento nápad z pretekárskych okruhov presunul aj na bežné cesty. Nové pneumatiky majú špeciálnu ochrannú vrstvu, ktorá pomáha pri zachovaní jasne viditeľnej farby počas celej životnosti.

Výrobou farebných pneumatík poskytuje spoločnosť Pirelli možnosť majiteľom luxusných áut prispôsobiť si vzhľad auta. V Ženeve boli predstavené nové pneumatiky v štyroch farbách – červená, biela, žltá a strieborná. Sú to základné farby pre novú sériu P Zero a Winter Sottozero. Okrem toho si zákazník bude môcť za príplatok vybrať z viac ako 3,000 odtieňov. Prvé farebné pneumatiky by mali byť dostupné v júni, a predbežnú objednávku je možné uskutočniť už dnes.

Pirelli Connesso: viac technológie pre viac informácií

Pre spoločnosť Pirelli nie je prioritou len individualita vodiča. Všetko je to aj o pohodlí a bezpečnosti klienta. Technológia Pirelli Connesso predstavená v Ženeve umožňuje vodičovi sledovať potrebné parametre, ako napríklad tlak, teplota, opotrebenie dezénu, statickú vertikálnu záťaž alebo odjazdené kilometre. Všetky tieto údaje zbiera snímač zabudovaný v bočnej stene pneumatiky a signály sa prenášajú do tzv. aplikácie Pirelli cloud service. Aplikácia potom informuje vodiča o potrebe dofúkania alebo výmeny pneumatiky, pomôže vám nájsť najbližší servis a ponúkne vám aj objednávku nových pneumatík.

Nová technológia, rovnako, ako aj nové farebné prevedenie, bude dostupná iba pre dva modely pneumatík: P Zero a Winter Sottozero. V USA by sa mala objaviť toto leto a v Európe a na Ďalekom Východe neskôr počas tohto roka.

Kúpte si online za zľavnené ceny, špeciálne ponuky a akcie - TecDoc Inside

Tu zobrazené údaje, najmä celá databáza, nesmú byť kopírované. Zdržte sa kopírovania dát alebo celej databázy, distribuovania a/alebo vykonávania týchto činností tretími stranami bez predchádzajúceho súhlasu TecDoc. V opačnom prípade sa jedná o porušenie autorských práv a takáto činnosť bude trestne stíhaná.

Medzinárodný zákaznícky servis
Objednaním náhradných dielov online ušetríte minimálne 85%Zákaznícky servis v Slovensko
Autodoc.sk – Horúca linka a zákaznícky servis

© 2017 www.autodoc.sk: AUTODOC online obchod

Nový vyhľadávač na stránke vám uľahčí nájsť presne to, čo hľadáte. Vyhľadajte všetko, čo potrebujete

Typ požiadavky Príklad
Náhradné diely Brzdový Kotúč
Náhradné diely + Výrobca Olejový Filter BLUE PRINT
Náhradné diely + Výrobca vozidla Zapaľovacia Sviečka CHEVROLET
Náhradné diely + Číslo produktu Stieracia Liżta AD19HC480
Číslo produktu 3 397 004 673
Číslo produktu + Výrobca 9XW 178 878-241 HELLA
OEN 50 50063 19540 8
OEN + Výrobca 31 65143 93884 3 BOSCH
loader Čakajte prosím...