Vyberte si prosím typ vozidla, aby sa dalo určiť či súčiastka bude vyhovovať
VEMO V40-72-0040 Snímač tlaku v sacom potrubí so zabudovanym snimacom teploty vzduchu, s tesniacim kruzkom
- Počet násuvných kontaktov: 4
- Doplnkový tovar / Dopňujúca informácia 2: so zabudovanym snimacom teploty vzduchu, s tesniacim kruzkom
- Tvar zásuvky: ovalny
- Číslo položky: V40-72-0040
- Naša cena: 88,49 €
- Značka: VEMO
- EAN číslo: 4062375209880
- TECDOC - Čislo motora: Táto vlastnosť sa líši podľa modelu auta
- Stav: Nové
Cena vr. 23% DPH
čiastka nezahŕňa náklady na doručenie
OE odkazovacie číslo porovnateľné s originálnym číslom dielu:
Plne ekvivalentné produkty
DELPHI PS20101-12B1 Snímač tlaku v sacom potrubí
so zabudovanym snimacom teploty vzduchu
Produkty z kategórie Snímač tlaku v sacom potrubí VEMO V40-72-0040 kompatibilné s nasledujúcimi populárnymi autami
| Modely áut | Opel Insignia A Sports Tourer; Opel Astra j p10; Opel Astra j Kombi; Mokka / Mokka X (J13); Zafira C Tourer (P12); Opel Meriva B; Astra K Sports Tourer (B16); Opel Astra K B16; Opel Insignia A g09; Opel Insignia Saloon; Opel Insignia B Sports Tourer; Opel Astra J gtc; Insignia B Grand Sport (Z18); Astra J P10; Mokka J13; Opel Astra J Sedan; Opel Insignia A Country Tourer; Astra Mk7 (K) (B16); Zafira C P12; Astra Mk6 (J) GTC (P10) |
| Motory | 1.6 CDTi; 2.0 CDTI 4x4; 2.0 CDTI; 1.6 CDTI; 1.6 CDTI 4x4; 2.0 CDTi; 1.6 CDTi 4x4; 2.0 CDTi 4x4; 1.6 D |
| Výkon motora (v koňoch) | 95-170 KS |
| Výkon (v kilowattoch) | 70-125 kW |
| Rok výroby | 2011-2026 |
| Číslo položky výrobcu | V40-72-0040 |
| Číslo(a) dielu OE | 55593802, 1247671 |
Snímač tlaku v sacom potrubí VEMO V40-72-0040 : Recenzia a hodnotenie
Už ste si niekedy kúpili tento produkt od AUTODOC: Snímač tlaku v sacom potrubí V40-72-0040 VEMO?
Recenzie od zákazníkov a hviezdičkové hodnotenia pomáhajú našim zákazníkom zistiť viac o produkte a rozhodnúť sa, či sa oplatí kúpiť si ho. Na vypočítanie hviezdičkových hodnotení sa používa komplexný algoritmus, ktorý berie do úvahy to, ako dávno bola daná recenzia napísaná, či bol daný produkt skutočne zakúpený v online obchode AUTODOC, a či bol vrátený alebo nie.
Označenie "overený nákup" ti umožňuje nájsť recenzie od zákazníkov, ktorí si daný produkt naozaj zakúpili v online obchode AUTODOC. Označenie "overený nákup" platí na recenzie položiek zakúpených z rovnakého účtu, z akého boli odoslané recenzie. Za dôležité však aj naďalej považujeme recenzie bez označenia "overený nákup", no nemôžeme zaručiť, že položky opísané v týchto recenziách boli zakúpené v online obchode AUTODOC.
Otázky a odpovede
Chceli by ste sa dozvedieť viac o VEMO Snímač tlaku v sacom potrubí?
Prečítajte si Snímač tlaku v sacom potrubí V40720040 často kladené otázky a hodnotenia zákazníkov!
Potrebujete pomoc? Kontakty
Každá objednávka nad 120,00 € hodnoty tovaru má v rámci Slovakia doručenie zdarma prostredníctvom. Ak je celková suma objednávky do 120,00 €, poštovné je 9,95 €.
Vaše nedávno zobrazené produkty
- Snímač tlaku v sacom potrubí Opel Insignia A Sports Tourer
- Snímač tlaku v sacom potrubí Opel Astra j p10
- Snímač tlaku v sacom potrubí Opel Astra j Kombi
- Snímač tlaku v sacom potrubí OPEL Mokka / Mokka X (J13)
- Snímač tlaku v sacom potrubí OPEL Zafira C Tourer (P12)
- Snímač tlaku v sacom potrubí Opel Meriva B
- Snímač tlaku v sacom potrubí OPEL INSIGNIA
- Snímač tlaku v sacom potrubí OPEL ASTRA
- Snímač tlaku v sacom potrubí OPEL MOKKA
- Snímač tlaku v sacom potrubí OPEL ZAFIRA