STEINHOF SMP-4P-EXT Elektrická sada pre żażné zariadenie
- Jednotka mnożstva: sada
- pre cislo tovaru: STSMP-2PE, STSMP-4PE
- Číslo položky: SMP-4P-EXT
- Naša cena: 68,99 €
- Značka: STEINHOF
- EAN číslo: SMP-4P-EXT
- Stav: Nové
Cena vr. 23% DPH
čiastka nezahŕňa náklady na doručenie
Elektrická sada pre żażné zariadenie STEINHOF SMP-4P-EXT : Recenzia a hodnotenie
Už ste si niekedy kúpili tento produkt od AUTODOC: Elektrická sada pre żażné zariadenie SMP-4P-EXT STEINHOF?
Recenzie od zákazníkov a hviezdičkové hodnotenia pomáhajú našim zákazníkom zistiť viac o produkte a rozhodnúť sa, či sa oplatí kúpiť si ho. Na vypočítanie hviezdičkových hodnotení sa používa komplexný algoritmus, ktorý berie do úvahy to, ako dávno bola daná recenzia napísaná, či bol daný produkt skutočne zakúpený v online obchode AUTODOC, a či bol vrátený alebo nie.
Označenie "overený nákup" ti umožňuje nájsť recenzie od zákazníkov, ktorí si daný produkt naozaj zakúpili v online obchode AUTODOC. Označenie "overený nákup" platí na recenzie položiek zakúpených z rovnakého účtu, z akého boli odoslané recenzie. Za dôležité však aj naďalej považujeme recenzie bez označenia "overený nákup", no nemôžeme zaručiť, že položky opísané v týchto recenziách boli zakúpené v online obchode AUTODOC.
Otázky a odpovede
Chceli by ste sa dozvedieť viac o STEINHOF Elektrická sada pre żażné zariadenie?
Prečítajte si Elektrická sada pre żażné zariadenie SMP4PEXT často kladené otázky a hodnotenia zákazníkov!
Potrebujete pomoc? Kontakty
Každá objednávka nad 120 € hodnoty tovaru má v rámci Slovakia doručenie zdarma prostredníctvom. Ak je celková suma objednávky do 120 €, poštovné je 9,95 €.
Vaše nedávno zobrazené produkty
MEYLE MFF0030 Palivový filter
Filter vo vedeni, ORIGINAL Quality, bez držiaka
ATE 409161 Brzdový kotúč
282,0x9,0mm, 5x114,3, plný
VEMO V48-72-0018 Parkovací snímač
Original VEMO Quality, zadny, predne, čierna, ultrazvukovy snimac