Vyberte si prosím typ vozidla, aby sa dalo určiť či súčiastka bude vyhovovať
OPTIMAL 0-N1400 Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa pre FORD ESCORT, FIESTA
- Priemer: 60
- Hnané časti: Čerpadlo servoriadenia
- Šírka [mm]: 22
- Číslo položky: 0-N1400
- Naša cena: 229,50 €
- Značka: OPTIMAL
- EAN číslo: 4031185244978
- Rok výroby od: Táto vlastnosť sa líši podľa modelu auta
- Stav: Nové
- Zbierajte svoje bonusy prostredníctvom nákupu položiek s označením “BONUS";
- Zaplaťte až 10% z vašej objednávky vďaka nazbieraným bonusom;
Cena vr. 23% DPH
OE odkazovacie číslo porovnateľné s originálnym číslom dielu:
Produkty z kategórie Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa OPTIMAL 0-N1400 kompatibilné s nasledujúcimi populárnymi autami
| Modely áut | Ford Fiesta Mk4; Ford Fiesta Mk3; Escort 6 (GAL; AAL; ABL); Ford Escort MK6; Ford Escort VII Kombi; Ford Escort MK7 Cabrio; ESCORT 7 (GAL; AFL); Fiesta Mk3 Courier (F3L; F5L); Ford Escort Classic; Ford Escort AVL; Ford Escort VI Sedan; Ford Escort 6; Ford Escort Classic Turnier ANL; Ford Fiesta Mk2 Van |
| Motory | 1.8 D; 1.8 TD; 1.8 Turbo D |
| Výkon motora (v koňoch) | 60-90 KS |
| Výkon (v kilowattoch) | 44-66 kW |
| Rok výroby | 1989-2001 |
| Číslo položky výrobcu | 0-N1400 |
| Číslo(a) dielu OE | 1 088 100, 94FF-19A21-6AB, 7 044 044, 94FF-19A21-6AC |
Už ste si niekedy kúpili tento produkt od AUTODOC: Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa 0-N1400 OPTIMAL?
Recenzie od zákazníkov a hviezdičkové hodnotenia pomáhajú našim zákazníkom zistiť viac o produkte a rozhodnúť sa, či sa oplatí kúpiť si ho. Na vypočítanie hviezdičkových hodnotení sa používa komplexný algoritmus, ktorý berie do úvahy to, ako dávno bola daná recenzia napísaná, či bol daný produkt skutočne zakúpený v online obchode AUTODOC, a či bol vrátený alebo nie.
Označenie "overený nákup" ti umožňuje nájsť recenzie od zákazníkov, ktorí si daný produkt naozaj zakúpili v online obchode AUTODOC. Označenie "overený nákup" platí na recenzie položiek zakúpených z rovnakého účtu, z akého boli odoslané recenzie. Za dôležité však aj naďalej považujeme recenzie bez označenia "overený nákup", no nemôžeme zaručiť, že položky opísané v týchto recenziách boli zakúpené v online obchode AUTODOC.
Otázky a odpovede
Chceli by ste sa dozvedieť viac o OPTIMAL Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa?
Prečítajte si Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa 0N1400 často kladené otázky a hodnotenia zákazníkov!
Potrebujete pomoc? Kontakty
Každá objednávka nad 120 € hodnoty tovaru má v rámci Slovakia doručenie zdarma prostredníctvom. Ak je celková suma objednávky do 120 €, poštovné je 9,95 €.
Vaše nedávno zobrazené produkty
BOSCH 7 PK 1730 Ozubený klinový remeň
1730mm, 7
ATE 425100 Brzdový kotúč
280,0x25,0mm, 5x120,0, vetraný
- Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa Ford Fiesta Mk4
- Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa Ford Fiesta Mk3
- Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa FORD Escort Mk6 Hatchback (GAL, AAL, ABL)
- Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa Ford Escort MK6
- Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa Ford Escort VII Kombi
- Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa Ford Escort MK7 Cabrio
- Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa FORD FIESTA
- Napínacia kladka rebrovaného klinového remeňa FORD ESCORT