Vyberte si prosím typ vozidla, aby sa dalo určiť či súčiastka bude vyhovovať
OPTIMAL G1-2125 Hlava / čap spojovacej tyče riadenia pre TESLA Model X (5YJX) M14 x 2,00 RHT M mm, vonkajši, predna naprava, so samozaisżovacou maticou
- Strana montáże: vonkajši, predna naprava
- Dĺžka [mm]: 195
- Vnútorný závit [mm]: M14 x 1,50 RHT F
- Vonkajší závit [mm]: M14 x 2,00 RHT M
- Potrebný počet kusov: 2
- Doplnkový tovar / Dopňujúca informácia 2: so samozaisżovacou maticou
- Číslo položky: G1-2125
- Značka: OPTIMAL
- EAN číslo: 4058787351361
- Stav: Nové
Cena vr. 23% DPH
čiastka nezahŕňa náklady na doručenie
OE odkazovacie číslo porovnateľné s originálnym číslom dielu:
Plne ekvivalentné produkty
FEBI BILSTEIN 179526 Hlava / čap spojovacej tyče riadenia
predna naprava vlavo, Predna naprava vpravo
Produkty z kategórie Hlava / čap spojovacej tyče riadenia OPTIMAL G1-2125 kompatibilné s nasledujúcimi populárnymi autami
| Modely áut | Model X (5YJX) |
| Motory | Plaid AWD; EV AWD; 100D AWD; 60D AWD; P100D AWD; 75D AWD; P90D AWD; 90D AWD |
| Výkon motora (v koňoch) | 525-1020 KS |
| Výkon (v kilowattoch) | 386-750 kW |
| Rok výroby | 2015-2025 |
| Číslo položky výrobcu | G1-2125 |
| Číslo(a) dielu OE | 1027841-00-B |
Už ste si niekedy kúpili tento produkt od AUTODOC: Hlava / čap spojovacej tyče riadenia G1-2125 OPTIMAL?
Recenzie od zákazníkov a hviezdičkové hodnotenia pomáhajú našim zákazníkom zistiť viac o produkte a rozhodnúť sa, či sa oplatí kúpiť si ho. Na vypočítanie hviezdičkových hodnotení sa používa komplexný algoritmus, ktorý berie do úvahy to, ako dávno bola daná recenzia napísaná, či bol daný produkt skutočne zakúpený v online obchode AUTODOC, a či bol vrátený alebo nie.
Označenie "overený nákup" ti umožňuje nájsť recenzie od zákazníkov, ktorí si daný produkt naozaj zakúpili v online obchode AUTODOC. Označenie "overený nákup" platí na recenzie položiek zakúpených z rovnakého účtu, z akého boli odoslané recenzie. Za dôležité však aj naďalej považujeme recenzie bez označenia "overený nákup", no nemôžeme zaručiť, že položky opísané v týchto recenziách boli zakúpené v online obchode AUTODOC.
Otázky a odpovede
Chceli by ste sa dozvedieť viac o OPTIMAL Hlava / čap spojovacej tyče riadenia?
Prečítajte si Hlava / čap spojovacej tyče riadenia G12125 často kladené otázky a hodnotenia zákazníkov!
Potrebujete pomoc? Kontakty
Každá objednávka nad 120 € hodnoty tovaru má v rámci Slovakia doručenie zdarma prostredníctvom. Ak je celková suma objednávky do 120 €, poštovné je 9,95 €.
Vaše nedávno zobrazené produkty
VEMO V24-81-0010 Škrtiaca klapka
Ø: 50mm, elektronicky, bez tesnenia, Riadiaca jednotka/ software sa musi "naucit"/updatovat, Q+, original equipment manufacturer quality
BOSCH BP446 Brzdové platničky
Low-Metallic
ABE C1F060ABE Brzdové platničky
predna naprava, vratane kontaktu opotrebenia