Vyberte si prosím typ vozidla, aby sa dalo určiť či súčiastka bude vyhovovať
JAPKO 45235 Napinák ozubeného remeňa pre TOYOTA CARINA, CELICA, MR2 57,5 mm
- Výška zástavby [mm]: 37
- Priemer: 57,5
- Výška: 29
- Číslo položky: 45235
- Naša cena: 29,99 €
- Značka: JAPKO
- EAN číslo: 8033001565270
- Stav: Nové
OE odkazovacie číslo porovnateľné s originálnym číslom dielu:
Produkty z kategórie Napinák ozubeného remeňa JAPKO 45235 kompatibilné s nasledujúcimi populárnymi autami
| Modely áut | Toyota Celica T20; Toyota MR2 SW20; Toyota Carina E; Toyota Carina T19 Sedan; Celica 6 |
| Motory | 2.0 i 16V; 2.0 i Turbo 4WD; 2.0 16V; 2.0 GTi 16V |
| Výkon motora (v koňoch) | 156-242 KS |
| Výkon (v kilowattoch) | 115-178 kW |
| Rok výroby | 1989-2000 |
| Číslo položky výrobcu | 45235 |
| Číslo(a) dielu OE | 13505-88480 |
Už ste si niekedy kúpili tento produkt od AUTODOC: Napinák ozubeného remeňa 45235 JAPKO?
Recenzie od zákazníkov a hviezdičkové hodnotenia pomáhajú našim zákazníkom zistiť viac o produkte a rozhodnúť sa, či sa oplatí kúpiť si ho. Na vypočítanie hviezdičkových hodnotení sa používa komplexný algoritmus, ktorý berie do úvahy to, ako dávno bola daná recenzia napísaná, či bol daný produkt skutočne zakúpený v online obchode AUTODOC, a či bol vrátený alebo nie.
Označenie "overený nákup" ti umožňuje nájsť recenzie od zákazníkov, ktorí si daný produkt naozaj zakúpili v online obchode AUTODOC. Označenie "overený nákup" platí na recenzie položiek zakúpených z rovnakého účtu, z akého boli odoslané recenzie. Za dôležité však aj naďalej považujeme recenzie bez označenia "overený nákup", no nemôžeme zaručiť, že položky opísané v týchto recenziách boli zakúpené v online obchode AUTODOC.
Otázky a odpovede
Chceli by ste sa dozvedieť viac o JAPKO Napinák ozubeného remeňa?
Prečítajte si Napinák ozubeného remeňa 45235 často kladené otázky a hodnotenia zákazníkov!
Potrebujete pomoc? Kontakty
Každá objednávka nad 120,00 € hodnoty tovaru má v rámci Slovakia doručenie zdarma prostredníctvom. Ak je celková suma objednávky do 120,00 €, poštovné je 9,95 €.
Vaše nedávno zobrazené produkty
BOSCH LS 3054 Lambda sonda
Skoková sonda, 3
- Napinák ozubeného remeňa Toyota Celica T20
- Napinák ozubeného remeňa Toyota MR2 SW20
- Napinák ozubeného remeňa Toyota Carina E
- Napinák ozubeného remeňa Toyota Carina T19 Sedan
- Napinák ozubeného remeňa Celica 6
- Napinák ozubeného remeňa TOYOTA CELICA
- Napinák ozubeného remeňa TOYOTA MR2
- Napinák ozubeného remeňa TOYOTA CARINA