Vyberte si prosím typ vozidla, aby sa dalo určiť či súčiastka bude vyhovovať
GLASER X52446-01 Tesnenie, kolektor výfuk. plynov
- Číslo položky: X52446-01
- Naša cena: 16,99 €
- Značka: GLASER
- EAN číslo: 8429020807499
- Potrebný počet kusov: Táto vlastnosť sa líši podľa modelu auta
- Stav: Nové
Cena vr. 23% DPH
čiastka nezahŕňa náklady na doručenie
Nakupujte dostupné ekvivalenty
OE odkazovacie číslo porovnateľné s originálnym číslom dielu:
Produkty z kategórie Tesnenie, kolektor výfuk. plynov GLASER X52446-01 kompatibilné s nasledujúcimi populárnymi autami
| Modely áut | Saab 9-5 Kombi; Opel Vectra B Caravan j96 Kombi; Saab 9-5 Saloon; Opel Calibra A Coupe; Opel Omega B Sedan; Opel Omega B Caravan; Opel Vectra A; Opel Vectra B Kombi; Opel Vectra B CC; 9000 Hatchback; Opel Vectra A CС; Saab 900 II Cabrio; 900 II Hatchback; 9000 Sedan; Saab 900 2 Coupe; Sintra (APV); Calibra C89; Vectra Mk1 (B) CC (J96); Cavalier Mk3 Limousine (J89); Cavalier Mk3 CC (J89) |
| Motory | 3.0 V6t; i 500 2.5; 2.5 i V6; 3.0 V6; 2.5 V6; 2.5 CD 4x4; 2.5; 3.0 -24 V6 CS/CSE; 2.5 -24 V6; 3.0 -24 V6 CD/CDE; 3.0 i 24V; 2.5 i GSi |
| Výkon motora (v koňoch) | 170-211 KS |
| Výkon (v kilowattoch) | 125-155 kW |
| Rok výroby | 1988-2005 |
| Číslo položky výrobcu | X52446-01 |
| Číslo(a) dielu OE | 850 670, 45 03 652 |
Už ste si niekedy kúpili tento produkt od AUTODOC: Tesnenie, kolektor výfuk. plynov X52446-01 GLASER?
Recenzie od zákazníkov a hviezdičkové hodnotenia pomáhajú našim zákazníkom zistiť viac o produkte a rozhodnúť sa, či sa oplatí kúpiť si ho. Na vypočítanie hviezdičkových hodnotení sa používa komplexný algoritmus, ktorý berie do úvahy to, ako dávno bola daná recenzia napísaná, či bol daný produkt skutočne zakúpený v online obchode AUTODOC, a či bol vrátený alebo nie.
Označenie "overený nákup" ti umožňuje nájsť recenzie od zákazníkov, ktorí si daný produkt naozaj zakúpili v online obchode AUTODOC. Označenie "overený nákup" platí na recenzie položiek zakúpených z rovnakého účtu, z akého boli odoslané recenzie. Za dôležité však aj naďalej považujeme recenzie bez označenia "overený nákup", no nemôžeme zaručiť, že položky opísané v týchto recenziách boli zakúpené v online obchode AUTODOC.
Otázky a odpovede
Chceli by ste sa dozvedieť viac o GLASER Tesnenie, kolektor výfuk. plynov?
Prečítajte si Tesnenie, kolektor výfuk. plynov X5244601 často kladené otázky a hodnotenia zákazníkov!
Potrebujete pomoc? Kontakty
Každá objednávka nad 120,00 € hodnoty tovaru má v rámci Slovakia doručenie zdarma prostredníctvom. Ak je celková suma objednávky do 120,00 €, poštovné je 9,95 €.
Vaše nedávno zobrazené produkty
čiastka nezahŕňa príplatok za nadrozmerný tovar.
čiastka nezahŕňa príplatok za nadrozmerný tovar.
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok Saab 9-5 Kombi
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok Opel Vectra B Caravan j96 Kombi
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok Saab 9-5 Saloon
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok Opel Calibra A Coupe
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok Opel Omega B Sedan
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok Opel Omega B Caravan
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok SAAB 9-5
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok OPEL VECTRA
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok OPEL CALIBRA
- Zberne vyfukove potrubie tesnenie / tesniaci kruzok OPEL OMEGA